Kategorie

307B Xytronic - Kolba lutownicza 32V / 90W z grzejnym elementem ceramicznym

    307B Xytronic - Kolba lutownicza 32V / 90W z grzejnym elementem ceramicznym
Producent: Xytronic
Model: 307B
EAN-13:
Dostępność: W magazynie
Cena brutto (23% VAT): 232,97zł
Cena netto: 232,97zł
Ilość:  
   - LUB -   

307B Xytronic - Kolba lutownicza 32 V / 90 W z grzejnym elementem ceramicznym

Ergonomiczna kolba lutownicza modelu Xytronic 307B z ceramicznym grzejnikiem nowej konstrukcji umożliwiającym osiągnięcie większej szybkości grzania i mocy grzewczej 100 W, posiadająca jednocześnie dość małe wymiary. Ta kolba lutownicza doskonale leży w ręku, dodatkowa wygoda w pracy to cylindryczna nakładka silikonowa na uchwycie zapobiegająca nadmiernemu nagrzewaniu dłoni instalatora w trakcie eksploatacji. System mocowania grotu z połączeniem gwintowym mocno utrzymuje grot, co zapewnia niezawodność montażu elementów elektronicznych, nawet podczas długich zmian roboczych. Nowy ceramiczny element grzejny kolby lutowniczej Xytronic 307B o mocy 100 W, z wysoką odpornością izolacji i wbudowanym czujnikiem temperatury zapewnia wysoką szybkość grzania i dokładność podtrzymywania temperatury na poziomie ± 3 °C. Ten element grzejny umożliwia łatwy montaż elementów i podzespołów wykonanych w technologii bezołowiowej.


Wbudowany czujnik wibracji umożliwia śledzenie ruchów lutownicy, a w przypadku ich braku w ciągu zaprogramowanego w zasilaczu stacji lutowniczej czasu przestawia narzędzie termiczne w tryb wyczekiwania, w przypadku zaś dalszego przestoju stacja jest odłączana od zasilania. W pełni antystatyczne wykonanie lutownicy i całkowicie uziemiona konstrukcja zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa w trakcie montażu elektroniki.

Dzięki szerokiej gamie małogabarytowych wymiennych końcówek lutownica 307B jest uniwersalnym narzędziem do montażu/demontażu elementów elektronicznych i zespołów, okablowania, a także do innych celów, wymagających połączenia za pomocą lutowania.

 

Charakterystyki

Parametr

Wartość

Standardowa końcówka

44-710652

Moc, W

100

Zakres temperatur pracy, °C

 

Napięcie zasilania, V

32

Typ grzejnika

Ceramiczny

Czujnik temperatury

PTC 10 Ohm

Długość (bez kabla zasilającego) mm

200

Średnica w punkcie chwytania, mm

14

Waga (bez kabla zasilającego), g

40

Kompatybilne  stacje lutownicze

Xytronic LF-2000, LF-5200, LF-8800, LF-853D

 

Napisz recenzję

Twoje imię:


Twoja recenzja: Notatka: HTML niedozwolony!

Ocena: Negatywna           Pozytywna

Przepisz kod z obrazka:Tagi: