Kategorie

Klej jednoskładnikowy epoksydowy ogólnego stosowania o niskiej temperaturze krzepnięcia One-Part Epoxy, General Purpose Adhesive, Low Tg MG Chemicals 9300

Producent: M.G. Chemicals
Model: 9300
EAN-13:
Dostępność: Na zamówienie
Cena brutto (23% VAT): 84,28zł
Cena netto: 84,28zł

Dostępne opcje


* Objętość::

Ilość:  
   - LUB -   

Klej jednoskładnikowy epoksydowy ogólnego stosowania o niskiej temperaturze krzepnięcia One-Part Epoxy, General Purpose Adhesive, Low Tg MG Chemicals 9300

Klej ogólnego przeznaczenia MG Chemicals 9300 jest jednoskładnikowym klejem epoksydowym o niskiej temperaturze krzepnięcia. Jest utwardzany przez ogrzewanie, jest izolatorem elektrycznym i cieplnym, pół-tiksotropowym i jest przeznaczony do łączenia elementów SMD i światłowodów.

Jest jednorodny, tiksotropowy, samopoziomujący i przyklejany do większości materiałów. Ma nieograniczoną żywotność w temperaturze pokojowej i nie wymaga zamrażania podczas przechowywania.

Klej ten jest przeznaczony do stosowania w lekko naprężonych połączeniach w zespołach elektronicznych. Nie wymaga mieszania i można go natychmiast zastosować ręcznie, za pomocą dozownika pneumatycznego lub zautomatyzowanego systemu dozowania.

Klej MG Chemicals 9300 jest specjalnie zaprojektowany, aby mieć niską temperaturę zeszklenia, która minimalizuje naprężenia na podłożu, gdy zmienia się temperatura. W przypadkach wymagających wyższej temperatury zeszklenia należy użyć kleju MG Chemicals 9310.

 

Właściwości i zalety

  • Minimalna temperatura krzepnięcia 70ºC 
  • Nieograniczona żywotność 
  • Gwarancyjny okres przechowywania:2 lata w temperaturze pokojowej 
  • Zapewnia mocną izolację elektryczną 
  • Czas zeszklenia 22ºC 
  • Wysoka odporność na wilgoć, słoną wodę, kwasy, zasady i węglowodory alifatyczne 
Dane techniczne (w języku angielskim) 
 
Karta charakterystyki (w języku angielskim)   
 

Kompatybilność

Przyczepność- klej MG Chemicals 9300 ma dobrą przyczepność do większości tworzyw sztucznych i metali używanych w obudowach zespołów elektronicznych drukowanych.Jednak nie jest on zgodny z zanieczyszczeniami, takimi jak woda, olej i lepkie pozostałości topnika, które mogą niekorzystnie wpływać na przyczepność. W przypadku zabrudzenia wyczyść zespół elektroniczny za pomocą środka czyszczącego do elektroniki, takiego jak MG Chemicals 4050 Safety Wash, MG Chemicals 406B Superwash lub alkohol izopropylowy MG Chemicals 824.

W przypadku materiałów o niskiej przyczepności wymagane będzie wstępne przygotowanie powierzchni (np. szlifowanie lub wstępne gruntowanie) w celu zwiększenia przyczepności.

Chemiczna- utwardzony klej epoksydowy jest obojętny w normalnych warunkach.Jest odporny na wodę i roztwory soli.

Uważa się, że toleruje krótkotrwałą ekspozycję na paliwa lub podobne rzadkie rozpuszczalniki organiczne, ale może nie być odpowiedni do długotrwałego stosowania w takich warunkach. Nie używać w przypadku ekspozycji na silne kwasy, zasady i utleniacze.

 

Numer katalogowy

Objętość

Opakowanie

9300-10ML

10 mL (0.33 fl oz)

Strzykawka

9300-300ML

300 mL (10.1 fl oz)

Wkład

 

Napisz recenzję

Twoje imię:


Twoja recenzja: Notatka: HTML niedozwolony!

Ocena: Negatywna           Pozytywna

Przepisz kod z obrazka:Tagi: