Kategorie

Jednoskładnikowy klej epoksydowy do ogólnego zastosowania o wysokej temperaturze krzepnięcia One-Part Epoxy, General Purpose Adhesive, High Tg MG Chemicals 9310

Producent: M.G. Chemicals
Model: 9310
EAN-13:
Dostępność: Na zamówienie
Cena brutto (23% VAT): 84,28zł
Cena netto: 84,28zł

Dostępne opcje


* Objętość::

Ilość:  
   - LUB -   

Jednoskładnikowy klej epoksydowy do ogólnego zastosowania o wysokej temperaturze krzepnięcia One-Part Epoxy, General Purpose Adhesive, High Tg MG Chemicals 9310

Klej ogólnego przeznaczenia MG Chemicals 9310 jest jednoskładnikowym,  klejem epoksydowym o wysokiej temperaturze zeszklenia. Jest utwardzany przez ogrzewanie, jest izolatorem elektrycznym i cieplnym, pół-tiksotropowym i jest przeznaczony do klejenia elementów SMD na płytkach drukowanych.

jest jednorodny, tiksotropowy, samopoziomujący i przyklejany do większości materiałów. Ma nieograniczoną żywotność w temperaturze pokojowej i nie wymaga zamrażania podczas przechowywania. 
Ten klej jest przeznaczony do stosowania w zespołach elektronicznych. Nie wymaga mieszania i można go natychmiast zastosować ręcznie, za pomocą dozownika pneumatycznego lub zautomatyzowanego systemu dozowania. 
Klej MG Chemicals 9310 został specjalnie zaprojektowany, aby mieć wysoką temperaturę zeszklenia. W przypadkach wymagających niskiej temperatury zeszklenia należy użyć kleju MG Chemicals 9300.

Właściwości i zalety

  • Minimalna temperatura krzepnięcia 100ºC 
  • Nieograniczona żywotność 
  • Gwarancyjny okres przechowywania: 2 lata w temperaturze pokojowej 
  • Zapewnia trwałą izolację elektryczną 
  • Czas zeszklenia 113ºC 
  • Wysoka odporność na wilgoć, słoną wodę, kwasy, zasady i węglowodory alifatyczne
Dane techniczne (w języku angielskim) 
 
Karta charakterystyki (w języku angielskim)   

Kompatybilność

Przyczepność- klej MG Chemicals 9310 ma dobrą przyczepność do większości tworzyw sztucznych i metali używanych w obudowach zespołów elektronicznych drukowanych.Jednak nie jest on zgodny z zanieczyszczeniami, takimi jak woda, olej i lepkie pozostałości topnika, które mogą niekorzystnie wpływać na przyczepność. W przypadku zabrudzenia wyczyść zespół elektroniczny za pomocą środka czyszczącego do elektroniki, takiego jak MG Chemicals MG Chemicals 4050 Safety Wash, MG Chemicals 406B Superwash lub alkohol izopropylowy MG Chemicals 824.

W przypadku materiałów o niskiej przyczepności wymagane będzie wstępne przygotowanie powierzchni (np. szlifowanie lub wstępne gruntowanie) w celu zwiększenia przyczepności.

Chemiczna- utwardzony klej epoksydowy jest obojętny w normalnych warunkach.Jest odporny na wodę i roztwory soli.

Uważa się, że toleruje krótkotrwałą ekspozycję na paliwa lub podobne rzadkie rozpuszczalniki organiczne, ale może nie być odpowiedni do długotrwałego stosowania w takich warunkach. Nie używać w przypadku ekspozycji na silne kwasy, zasady i utleniacze.

 

Numer katalogowy

Objętość

Opakowanie

9310-10ML

10 mL (0.33 fl oz)

Strzykawka

9310-300ML

300 mL (10.1 fl oz)

Wkład

 

Napisz recenzję

Twoje imię:


Twoja recenzja: Notatka: HTML niedozwolony!

Ocena: Negatywna           Pozytywna

Przepisz kod z obrazka:Tagi: