Strefa marek

 

BANSEOK PRECISION IND., CO., LTD. (Korea Południowa) powstała w 1996 roku jako deweloper i producent urządzeń dozujących i takich komponentów, jak dozowniki do dozowania, zawory dozujące, pompy i akcesoria do nich do dozowania płynów niemal każdej lepkości. Następnie specjaliści firmy zaczęli opracowanie i produkcję urządzeń dozujących do seryjnej (roboty dozujące) i masowej (wbudowywane w linię systemu) produkcji. Linia dostawy urządzeń obejmuje pełną gamę urządzeń do ręcznego i seryjnego dozowania wszelkiego rodzaju cieczy - od różnych igieł do dozatorów do wbudowanych systemów przenośnikowych.

Specjaliści BANSEOK nieustannie doskonalą oferowane produkty oraz wprowadzają na rynek nowe urządzenia, w ten sposób zawsze pozostając na pulsie postępu w przemyśle elektronicznym.

 

WANSO (Hiszpania) to lider w produkcji profesjonalnych narzędzi ręcznych. Działalność firmy rozpoczęła się w 1862 roku, gdy Joran Frederyk Joranson założył szwedzką firmę Högbo Stål and Jernwerks AB, zajmującą się produkcją stali wysokiej jakości. Firma została pionierem z wykorzystania procesu Bessemer. Obecnie marka Bahco należy SNA Europe i jest jej wiodącym produktem. 
SNA Europe to europejski wydział firmy Snap-on Incorporated, który jest liderem w produkcji narzędzi ręcznych oraz pił taśmowych. 
Opracowuje i produkuje wyroby przeznaczone do profesjonalistów, kierując się trzema najważniejszymi zasadami: nowoczesność, jakość oraz ergonomiczność. Już od ponad 150 lat firma wdraża najnowsze technologie do produkcji narzędzi ręcznych oraz sprzedaje swoje wyroby poprzez dystrybutorów na zasadach długoterminowej współpracy. 
Prawie wszystkie wyroby pod marką Bahco są produkowane we własnych fabrykach na terytorium Europy i są oferowane dla partnerów i dystrybutorów na całym świecie. 
Celem działania jest utrzymanie i wzmocnienie wizerunku firmy, która zawodowo działa w wybranej branży, dba o bezpieczeństwo i zdrowie swoich klientów oferując najlepsze rozwiązania w celu zwiększenia wydajności pracy.

                                                        

EasyBraid Co. (USA) to producent plecionek do usuwania cyny, który największą wagę przywiązuję do poprawy technologii produkcji plecionek do usuwania cyny. Firma została założona w roku 1989 i szybko zyskała przychylność wśród profesjonalistów w dziedzinie napraw elektroniki, przede wszystkim ze względu na umiarkowane ceny oraz innowacyjność wyrobów. 
Firma EasyBraid sprzedaje swoje wyroby poprzez 200 przedstawicielstw handlowych na terytorium USA oraz 20 dystrybutorów w różnych krajach świata. Obecnie międzynarodowa sieć sprzedaży stale rozwija się i wzmacnia pozycje EasyBraid Co. na rynku światowym. 
W naszych czasach, kiedy stałej zmianie ulegają elementy technologii produkcji, obudowy oraz materiały do montażu, a w szczególności stale zmieniają się topniki, zwłaszcza w obszarze opracowania i wdrożenia topników niewymagających mycia, elementów z małym krokiem i rozmieszczeniem wyjść typu matryca, stała wysoka jakość produktu jest integralną częścią procesu produkcji w dziedzinie elektroniki. Wszystkie wyroby firmy zostały wyprodukowane z dotrzymaniem standardów ISO9002 oraz przy wykorzystaniu statystycznego zarządzania technologią procesu produkcji (SPC), w ten sposób wyroby EasyBraid Co. cechują się najwyższą jakością, które zapewnia stała kontrola wszystkich etapów produkcji.

 

JAPAN BONKOTE CO., LTD. (Japonia) to wyspecjalizowany producent i dostawca urządzeń lutowniczych oraz akcesoriów do lutowania, wyroby są oferowane pod marką BONKOTE. Szerokie rozpowszechnienie wśród wyspecjalizowanych producentów sprzętu do lutowania i materiałów lutowniczych oraz wśród inżynierów serwisowych na całym świecie otrzymały antystatyczne dozowniki do precyzyjnego i oszczędnego naniesienia topnika, właśnie takie wyroby oferuje marka BONPEN.

 

KILEWS INDUSTRIAL CO., LTD. (Tajwan) została założona w lipcu 1984 roku. W tym czasie firma zatrudniała zaledwie 6 osób. Działania tych ludzi zostały skierowane na opracowanie i produkcję elektromechanicznych śrubokrętów najwyższej jakości. Obecnie firma produkuje cały szereg elektromechanicznych śrubokrętów oraz najróżniejsze akcesoria. W 2013 roku specjaliści KILEWS w odpowiedzi na powszechny trend do miniaturyzacji elektroniki opracowali i wdrożyli najmniejszy ektromechaniczny śrubokręt na rynku. Elektromechaniczne śrubokręty KILEWS  to wysoka jakość w przystępnej cenie. Firma posiada certyfikacje na całość asortymentu produkcji według wymagań tych rynków, na które dostarcza elektronarzędzia, regularnie prowadzi audyty systemu zarządzania jakością.

 

Kompania Lindstrom (Szwecja) została utworzona w 1856 roku i od razu stała się liderem w produkcji precyzyjnych narzędzi do elektroniki i precyzyjnej mechaniki. Jako najstarsza marka, Lindstrom pozostaje na dzisiaj światowym liderem i, przede wszystkim, ze względu na stałe dążenie do doskonałości technicznej i zrozumienia potrzeb rynku oraz z przyczyny ciągłego wdrażania najnowszych technologii.

 

Kanadyjska firma M.G. Chemicals jest producentem i hurtowym sprzedawcą produktów chemicznych dla elektroniki. Program dostawy obejmuje oczyszczacze kurzu i aerozole chłodzące, czyściki /odtłuszczacze, topniki i akcesoria do usuwania ich pozostałości, oczyszczacze kontaktów, powłoki ochronne, żywice epoksydowe, kleje, silikony, smary, powłoki ekranowe, materiały przewodzące ciepło, materiały i osprzęt do makietowania płytek drukowanych itd. Również firma M.G. Chemicals zajmuje się produkcją i dystrybucją akcesoriów – serwetek, tamponów/pędzli, szczotek, plecionek do usuwania cyny, czyścików do grotów lutowniczych, oraz szablonów do produkcji obwodów drukowanych, w tym z powłoką z fotorezystora. 
W lutym 1996 firma M.G. Chemicals otrzymała certyfikację wg systemu zarządzania jakością ISO 9001. Współpracownicy kompanii twardo wierzą w filozofię ISO 9001, który zapewnia produkcję towarów wysokiej jakości w celu zadowolenia specyficznych potrzeb klientów w całym świecie.

 

Momentive Performance Materials Holdings LLC (USA) została powołana w 2010 roku w drodze połączenia Momentive Performance Materials Inc. oraz Momentive Specialty Chemicals Inc. (wcześniej Hexion Specialty Chemicals Inc.). Spółką zarządza fundusz inwestycyjny Apollo Global Management, LLC. 
Momentive to globalny lider z produkcji oraz promocji szerokiego asortymentu specjalistycznych materiałów i środków chemicznych. Momentive wykorzystuje własne technologie do produkcji i zaoferowania swoim klientom specjalistycznych materiałów, które zaspokajają najróżniejsze potrzeby i wymagania. Momentive oferuje specjalistyczne wsparcie dla przemysłowych oraz handlowych przedsiębiorstw w celu zaspokojenia ich potrzeb. 

 

PT. SOLDER INDONESIA (Indonezja) to prywatna firma, która produkuje szeroką gamę materiałów do lutowania, wprowadzane na rynek pod marką SOLDERINDO. Założona w 2007 r. w m. Bogor na zachód od Java w 90 minut jazdy od Dżakarty. Pomimo tego, że firma jest bardzo młoda, jej pracownicy mają duże doświadczenie w produkcji i wykorzystaniu materiałów lutowniczych oraz cyny. Indonezja to światowy lider z produkcji i przetwarzania cyny - głównego składnika prawie wszystkich rodzajów lutów i past lutowniczych. Więc wyroby firmy PT. SOLDER INDONESIA są produkowane z metali pierwszego wytopu, zapewniając najwyższą jakość cyny oraz past do lutowania, dodatkowo udane położenie geograficzne gwarantuje ciągłość dostaw i najniższą cenę. Oprócz tych korzyści, własna produkcja i laboratorium jakości zostały certyfikowane według systemu ISO 9001. Program dostaw obejmuje takie wyroby: pasta lutownicza, cyna do elektroniki, cyna do lutowania aluminium, topnik w płynie do elektroniki, topnik żel do elektroniki, topnik w płynie do lutowania aluminium, stali, mosiądzu, stali nierdzewnej.

 

ROGERS CORPORATION (USA) została założona przez Petera Rogersa w 1832 roku i zajmuje się produkcją materiałów dla przemysłu włókienniczego. Za całą swoją wieloletnią historię spółka przeszła dużo faz z rozszerzenia produkcji, połączenia oraz przyjęć innych przedsiębiorstw, firma może pochwalić się mnóstwem wynalazków i wprowadzonych do produkcji nowych i unikalnych zaawansowanych technologicznie materiałów jak dla branży elektronicznej, tak i do włókienniczego przemysłu. Nasz program dostaw materiałów produkcji ROGERS obejmuje laminatory oraz towary pokrewne przeznaczone do produkcji RF i mikrofalowe płytek drukowanych

 

 XYTRONIC INDUSTRIES LTD. z siedzibą w Tajpej (Tajwan) jest jednym ze światowych liderów w produkcji sprzętu lutowniczego do montażu ręcznego i na małą skalę elementów elektronicznych. Firma została założona w 1980 roku i jest twórcą stacji lutowniczej - rewolucyjnego na ten czas urządzenia z elektroniczną kontrolą i podtrzymaniem temperatury grota, zapewniając stabilną temperaturę końcówki oraz zapewniając możliwość dalszej pracy bez konieczności wymiany grotów na grubszej do utrzymania mocy cieplnej. 
Urządzenia lutownicze XYTRONIC jest produkowane według takich standardów bezpieczeństwa jak UL, TÜV, CE, CSA oraz SAA. 90% wyrobów XYTRONIC jest dostarczana na rynki USA, Kanady, Australii, Japonii, krajów Europy Zachodniej i Wschodniej. Około 50% produkcji XYTRONIC jest sprzedawana pod własną marką handlową – XYTRONIC, reszta jest produkowana na podstawie umów ODM oraz OEM. W pewnym momencie XYTRONIC INDUSTRIES LTD. wytwarza produkty pod markami własnymi dla Philips NV i Smith z Australii. Na liście klientów XYTRONIC INDUSTRIES LTD. znajdują się takie znane firmy, jak IBM, Logitech, Taiwan Delta, General Instruments, Digital Equipment Corp., Siemens, Hewlett Packard itd.