Kategorie

Silikonowa powłoka ochronna wysokotemperaturowa do PCB Silicone conformal coating MG CHEMICALS 422C

Producent: M.G. Chemicals
Model: 422C
EAN-13:
Dostępność: W magazynie
Cena brutto (23% VAT): 82,56zł
Cena netto: 82,56zł

Dostępne opcje


* Objętość::

Ilość:  
   - LUB -   
Silikonowa powłoka ochronna wysokotemperaturowa do PCB Silicone conformal coating MG CHEMICALS 422C
 
Ciągle ulepszając i poprawiając jakość swoich produktów oraz dbając o użytkowników końcowych, firmą MG Chemicals została wyprodukowana nowa powłoka silikonowa 422C o tych samych właściwościach technicznych, która zastąpiła popularny produkt 422B.
Główną różnicą między MG Chemicals 422C a MG Chemicals 422B jest brak wysoce łatwopalnego ksylenu i etylobenzenu w składzie chemicznym nowej powłoki
 422C, co pozwoliło temu produktowi uzyskać certyfikat bezpieczeństwa UL 94V0
 
422C MG Chemicals  to jednoskładnikowa powłoka ochronna z mieszanki akrylu i silikonu, która utwardza się do trwałego, elastycznego i gładkiego wykończenia. Jest łatwy w aplikacji i można go używać w ciągu zaledwie 10 minut. Można go usunąć za pomocą odpowiednich ściągaczy lub przelutować do naprawy lub przeróbki.
422C jest przeznaczony do zastosowań, w których wymagana jest zarówno wysoka temperatura pracy, jak i elastyczność. Obejmuje minimalne obciążenia komponentów podczas cykli termicznych, dzięki czemu idealnie nadaje się do zastosowań, w których występuje szeroki zakres temperatur. Zapewnia silną ochronę przed wilgocią, korozją, grzybami, brudem, kurzem, szokiem termicznym, zwarciami, wyładowaniami elektrostatycznymi wysokiego napięcia.
Właściwości powłoki ochronnej wysokotemperaturowej MG CHEMICALS 422C
  • Maksymalna temperatura użytkowania 200 ° C
  • Fluorescencje w świetle UV-A
  • Zatwierdzony do selektywnego automatycznego urządzenia do powlekania
  • Odporny na korozję
 
Powłoka MG CHEMICALS 422C jest idealna do stosowania w wysokich temperaturach. Silikonowa powłoka ochronna konforemna MG CHEMICALS 422C tworzy elastyczną warstwę, która chroni płytki obwody drukowane ( płytki PCB) przed wilgocią, korozją i uderzeniem termicznym. Chroni i izoluje części i podzespoły elektryczne i elektroniczne, w tym generatory, silniki elektryczne, transformatory, przekaźniki i elektromagnesy. W celu napylania (na przykład za pomocą zaworu aerozolowego BV-500 i dozownika TAD-200V) płyn może być rozcieńczony rozpuszczalnikiem MG Chemicals 435.
 
 
Wodoodporny dron!
Ochroni twój dron przed wilgocią
 
 
 
 
 
Współczynnik rozcieńczenia: 1 część rozpuszczalnika 435 na 2 części powłoki.
 
 

Dane techniczne (w języku angielskim)   Płyn 

 

Karta charakterystyki (w języku polskim)   Płyn 

 
 
 
Instrukcje użytkowania
 
Najlepszy rezultat naniesienia materiału osiąga się pod warunkiem, że części i wyroby są dobrze umyte i wysuszone.  Należy upewnić się, żeby na powierzchni nie było śladów zanieczyszczeń i pozostałości organicznych. 
W temperaturze pokojowej produkt utwardza się do oderwania za około 5-7 minut, natomiast pełne stwardnienie produktu uzyskuje się w ciągu 48 godzin. Proces utwardzania może być przyspieszony przez umiarkowane ogrzewanie w piecu konwekcyjnym przy pomocy grzejnika podczerwieni.
Utwardzanie powłoki można przyspieszyć poprzez podgrzanie w piecu konwekcyjnym lub lampami podczerwieni. Producent zaleca stosowanie utwardzanie powłoki w suszarce konwekcyjnej w temperaturze 65 °C przez 1 godzinę, nie są wykluczone inne kombinacje czasu i temperatury, które wykazują również dobre rezultaty. Utwardzanie za pomocą ciepła poprawia fizyczne właściwości powłoki.
 
 

Numer katalogowy

Dostępne rozmiary

Opis

422C-55ML

55 mL

Butelka

422C-945ML

945 mL

Kanister

422C-3.78L

3.78 L

Kanister

422C-19L

18.9 L

Wiadro

 

Napisz recenzję

Twoje imię:


Twoja recenzja: Notatka: HTML niedozwolony!

Ocena: Negatywna           Pozytywna

Przepisz kod z obrazka:Tagi: