Kategorie

Xytronic 505B - Kolba lutownicza do wkładów

Producent: Xytronic
Model: 505B Xytronic
EAN-13:
Dostępność: W magazynie
Cena brutto (23% VAT): 243,81zł
Cena netto: 243,81zł
Ilość:  
   - LUB -   

Xytronic 505B - Kolba lutownicza do wkładów

 

Nowa kolba lutownicza Xytronic 505B została opracowana do stosowania z grotami -wkładami - najbardziej nowoczesnym środkiem do lutowania oporowego elementów elektronicznych. Kolba lutownicza Xytronic 505B nie posiada grzejnika w klasycznym tego słowa znaczeniu, ponieważ wkłady, z którymi wykorzystywana jest ta lutownica, stanowią zintegrowane rozwiązanie składające się z ceramicznego grzejnika, czujnika temperatury i grota, osadzonych w cylindrycznej obudowie z metalu. W rzeczywistości, kolba lutownicza Xytronic 505B jest metalową tuleją ze stykami do grzejnika i czujnika temperatury umieszczoną w obudowie z tworzywa sztucznego odpornego na wysoką temperaturę. Sama obudowa lkolby lutowniczej Xytronic 505B stanowi małogabarytowy, odporny na wysoką temperaturę, ergonomiczny uchwyt narzędzia termicznego.

 

Połączenie grzejnika, końcówki i czujnika temperatury w jednym wkładzie umożliwia osiągnięcie mocy grzewczej równej 120 W, a szybkość nagrzania od temperatury pokojowej do 350 °C wynosi około 6 sekund, co jest swojego rodzaju rekordem na rynku narzędzi termicznych do lutowania oporowego.

W pełni antystatyczne wykonanie lutownicy i całkowicie uziemiona konstrukcja zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa w trakcie montażu elektroniki.

Zakres wymiennych wkładów sprawia, że kolba lutownicza Xytronic 505B jest uniwersalnym, bardzo wygodnym narzędziem termicznym do montażu/demontażu elementów elektronicznych, w tym w technologii bezołowiowej.

 

 

Charakterystyki

Parametr

Wartość

Standardowy wkład

44-5143112

Moc, W

120

Zakres temperatur pracy, °C

 

Napięcie zasilania, V

32

Typ grzejnika

Ceramiczny

Czujnik temperatury

PTC 10 Ohm

Długość (bez kabla zasilającego) mm

150

Średnica w punkcie chwytania, mm

14

Waga (bez kabla zasilającego), g

25

Kompatybilne  stacje lutownicze

LF-2000U

 

Napisz recenzję

Twoje imię:


Twoja recenzja: Notatka: HTML niedozwolony!

Ocena: Negatywna           Pozytywna

Przepisz kod z obrazka:Tagi: