Kategorie

Xytronic HF90120ESD - Kolba lutownicza z grzejnikiem indukcyjnym

    Xytronic HF90120ESD - Kolba lutownicza z grzejnikiem indukcyjnym
Producent: Xytronic
Model: HF90120ESD Xytronic
EAN-13:
Dostępność: W magazynie
Cena brutto (23% VAT): 224,91zł
Cena netto: 224,91zł
Ilość:  
   - LUB -   

Xytronic HF90120ESD - Kolba lutownicza z grzejnikiem indukcyjnym

 

Ergonomiczna kolba lutownicza modelu Xytronic HF90120ESD z grzejnikiem indukcyjnym umożliwiającym osiągnięcie wysokiej szybkości grzania, i, w zależności od typu stacji lutowniczej, mocy grzewczej 90-120 W, posiadająca jednocześnie dość małe wymiary. Ta kolba lutownicza doskonale leży w ręku, dodatkowa wygoda w pracy to cylindryczna nakładka silikonowa na uchwycie zapobiegająca nadmiernemu nagrzewaniu dłoni instalatora w trakcie eksploatacji. System mocowania grotu z połączeniem gwintowym mocno utrzymuje grot, co zapewnia niezawodność montażu elementów elektronicznych, nawet podczas długich zmian roboczych. Nowy ceramiczny element grzejny kolby lutowniczej o mocy 120 W, z wysoką odpornością izolacji i wbudowanym czujnikiem temperatury zapewnia wysoką szybkość grzania i dokładność podtrzymywania temperatury na poziomie ± 1 °C. Ten element grzejny umożliwia łatwy montaż elementów i podzespołów wykonanych w technologii bezołowiowej.


Wbudowany czujnik wibracji umożliwia śledzenie ruchów kolby lutowniczej, a w przypadku ich braku w ciągu zaprogramowanego w zasilaczu stacji lutowniczej czasu przestawia narzędzie termiczne w tryb wyczekiwania, w przypadku zaś dalszego przestoju stacja jest odłączana od zasilania. W pełni antystatyczne wykonanie kolby lutowniczej i całkowicie uziemiona konstrukcja zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa w trakcie montażu elektroniki.

Dzięki szerokiej gamie małogabarytowych wymiennych grotów kolba lutownicza  Xytronic HF90120ESD jest uniwersalnym narzędziem do montażu/demontażu elementów elektronicznych i zespołów, okablowania, a także do innych celów, wymagających połączenia za pomocą lutowania.




Charakterystyki

Parametr

Wartość

Standardowa końcówka

44-710652

Moc, W

90 – 120

Zakres temperatur pracy, °C

 

Napięcie zasilania, V

36

Typ grzejnika

Indukcyjny

Czujnik temperatury

PTC 10 Ohm

Długość (bez kabla zasilającego) mm

200

Średnica w punkcie chwytania, mm

14

Waga (bez kabla zasilającego), g

40

Kompatybilne  stacje lutownicze

LF-3000, LF-3200, LF-855D

 

Napisz recenzję

Twoje imię:


Twoja recenzja: Notatka: HTML niedozwolony!

Ocena: Negatywna           Pozytywna

Przepisz kod z obrazka:



Tagi: